ארונות אצלנו בבית

דיסנטרארונות אצלנו בבית

לכל אחד מאיתנו יש פרטים אשר הוא מעוניין לאכסן החל ממצעים , מגבות, סירים , כלי עבודה ועד לבגדים. מסיבה זו ניתן לראות ארונות מעוצבים בכל בית כדי לפתור את בעיית האי סדר.

הארון הוא פריט אכסון מאוד נפוץ. ניתן לראות מגוון סוגי ארונות , החל מארונות מטבח ,ארונות אמבטיה, ארונות קיר, ארונות הזזה וחדרי ארונות.

אין כמעט חדר בלי ארון, הארונות נמצאים באמבטיה, בסלון, בחדר שינה. הארונות הם פריט חובה בכל חדר ילדים, הם עוזרים לנו לאכסן ביעילות את הצעצועים והבגדים . הארונות המודרניים היום ניתנים לעיצוב והנטייה היא היום להשתמש בארון כרהיט דקורטיבי אשר משדרג את החדר כולו.

כל ארון ניתן לשלב זכוכיות בצבעים או להוסיף מגוון ציפויים וצורות מעניינות אשר גורמים לארון להראות הרבה יותר יוקרתי מסתם ארון בסיסי.

את הארונות ניתן להזמין מנגר לפי מידה מדוייקת לפי העדפת המשתמש בחדר. בחדר ילדים אפשר להוסיף צורה מעניינת על הארונות או לשלב “לקובל” במגוון צבעים. בחדר השינה ניתן לשלב את הארון לצבע המיטה ולהוסיף מראות על הארון ואת הארונות מטבח ניתן להתאים לצבע הסלון בבית.

לאלו שארון גדול לא מספיק בחדר שינה יכולים לבחור בחדר ארונות ולהקצות לצורך כך שטח מיוחד. בשנים הארונות יותר ויותר בתים חדשים נבנים מלכתחילה עם חדרון קטן בדיוק למטרה זו.

לחדר ארונות ניתן להוסיף מדפים נשלפים לנעלים על מנת לאפשר גישה קלה אליהם. בנוסף ניתן להוסיף מנגנונים מתקדמים לתליה שיקלו עלינו להגיע אל המקומות הגבוהים. בחלק מהמקרים את חדרי הארונות ניתן לסגור עם דלתות המשתלבות בעיצוב הבית.

מבין סוגי הארונות לחדרי שינה , ארונות קיר בעלי דלתות הזזה הם הנמכרים ביותר , היתרון הבולט שלהם הם בכך שאינם תופסים שטח בזמן פתיחת הדלת ומונעים חדירת אבק.

ניתן לקבל את הארונות לפי מידה בכל נגריה שמתמחה בארונות קיר.

את פנים הארון ניתן לחלק ולעצב כרצונכם, באפשרותכם לשלב מדפים נשלפים אשר עוזרים לשלוף בקלות את הבגדים המסודרים בעומק הארון, להוסיף מתקני תלייה לבגדים וחגורות.

בדרך כלל מספר דלתות בכל ארון נקבע לפי רוחבו , לא מעט אנשים מעדיפים דלתות רחבות מכיוון שהן יוצרות מראה יותר אלגנטי.

כיום ניתן למצוא ארונות הזזה עם סוגים שונים של מסילות, ישנם ארונות הזזה בעלי מסילות הזזה פנימיות, חיצוניות, הזזה תלויה, מה שחשוב הוא שמסילות הארון צריכות להיות מותאמות למשקלן ולגודלן של הדלתות.

לא מעט אנשים מכירים את התופעה שאחרי מספר שנים דלתות הארון מתחילות לחרוק, לכן יש חשיבות לגלגלי ההזזה ברמת גימור גבוהה, מומלץ לבדוק את תנועת הדלת על המסילה בזמן הקניה ולהרגיש האם היא יציבה.

אנחנו ב”דור סנטר” מקפידים על החומרים המתקדמים והעמידים ביותר. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה דרך לשונית “צור קשר”.  בהצלחה בבחירת הארון החדש.