ארונות בגדים

דיסנטרארונות בגדים

מקומם הטבעי של ארונות הבגדים הוא בחדר השינה. עצרו רגע וחשבו כמה הארונות נחוצים בכל בית. ללא אותם ארונות בגדים היה אי סדר בבית ולא היינו מוצאים את הבגדים המועדפים עלינו בקלות. ארונות בגדים אלו אותם ארונות הזזה וארונות קיר המשמשים את הבגדים שלנו לאכסון ועוזרים לנו לפתור את בעיית האי סדר. בוודאי שאותם ארונות בגדים מוסיפים גם לקו העיצובי של הבית.
ארונות בגדים שנמכרים היום שונים מארונות בגדים של שנים עברו. עם השנים הם יותר פונקציונאליים, יותר עמידים ונשמרים לאורך שנים. ככל אין צורך להחליף ארונות בגדים כל כמה שנים אם הוא נקנה מחברה נכונה שמעניקה גם אחריות לאורך שנים, אם בוחרים עיצוב נכון ארונות יכולים תקופה ארוכה להשתלב עם חדר השינה ואם הם מספיק איכותיים אפשר עם השנים להחליף רק את הדלתות החיצוניות כאשר מתחלפת לה האופנה. למשל, בעבר דלתות המראה היו מאוד פופולאריות והיום הם פחות. היום דלתות ארונות ההזזה הכי טרנדים הם דוגמאות הפרחים וכל מיני עיטורים על הזכוכית. נוסיף לעניין הדלתות,  אם הארון משמש לחדר ילדים ניתן להחליף רק את הדלתות לצבעים אחרים וצורות מעניינות אחרות כדי שיתאימו לגילו.

ארונות בגדים של היום ניתנים לתכנון כך שניתן לנצל את החלל שמוקצה בצורה מקסימלית למקסימום תוך כדי נגישות לכל מקום בארון. כלומר, גם למקומות הרחוקים יותר בעזרת תכנון ושימוש באמצעים הנכונים ניתן להגיע אליהם בקלות. לכן, יש להתייעץ עם מעצב ארונות בעל ניסיון שיוכל להמליץ לכם איך לבצע חלוקה פנימית. כמובן שלכל אחד ואחת יש את העדפות האישיות שלו, לפעמים האישה מעדיפה יותר מדפים ויותר מגירות נעלים והבעל צריך יותר מתקני תליה. לכן , מעצב הארונות ימצא את הפיתרון המתאים ויתכנן את הארון תוך מקסימום מקום לכל אחד מבני הזוג. דוגמאות לאמצעים בארונות הזזה וארונות קיר אשר מקלים את הגישה לחלקים הגבוהים או הרחוקים יותר הם למשל מדפים נשלפים , סרווטו. אמצעים אלו נפוצים גם בחדרי הארונות.

אצלנו בחברת “דור סנטר” שמים דגש לא רק על האיכות אלא גם על בטיחות המשתמש תוך כדי עיצוב מרהיב על הארונות. אצלנו נשמח להעניק מהידע הרב והניסיון שצברנו שנים על גבי שנים בתחום הארונות. אנחנו גם יודעים כי עיצוב ארון איכותי פירושו גם תכנון קפדני וביצוע מדויק ולכן על דברים אלו אנחנו לא מתפשרים.