ארונות סגירת נישות

דיסנטרארונות סגירת נישות

חללים מיותרים יש לנו בכל מקום בבית . אנו יכולים לבחור להשאיר אותם ריקים או לנצל אותם ביעילות. נישה פנויה בפרוזדור הבית אפשרי להפוך לארון הזזה שניתן לאכסן בו לא מעט דברים , גם חוסך מקום וגם מקנה יופי לבית.

בנוסף, עוזר לנו לשמור על הסדר בבית וניתן לאכסן בו פריטים אשר לא חיוניים שיהיו בחדר השינה , ארונות קיר אלו, מומלצים להיות מרוכבים עם דלתות הזזה מאחר וניתן להוסיף לדלתות מראות או זכוכיות שלמעשה יכולות להשתלב עם צבעי העיצוב בבית. אם הנישה גדולה ומכובדת ניתן לאחסן המון דברים וארון זה יכול לשמש כ”מחסן” מוסתר באמצע הבית.

חללים מיותרים ניתן למצוא בעיקר גם בחדרי שינה, ופה נכנסים לתפקיד הארונות קיר שמיוצרים לפי מידה מיוחדת . ארונות אלו יתנו את הפיתרון היעיל ביותר לאחסון תוך ניצול מקסימאלי של השטח הפנוי.

ארונות קיר (גם ארונות פתיחה וגם ארונות הזזה) ניתנים להרכבה גם בפינת החדר, כלומר, במפגש בין שני קירות , אם בחרנו בדלתות הזזה ויש לנו לפחות כמטר ועשרה לפחות בכל קיר , ניתן בקלות לתכנן ארון הזזה בעל שתי דלתות על כל קיר וכך למעשה יהיה לנו ארון יפיפה בעל ארבע דלתות.

ארונות דקורטיביים מקנים ערך מוסף לחדר אשר בו הם נמצאים , קיימים היום מגוון רב של עיצובים בשוק הארונות , בכל שנה נכנסים עוד דגמים מרהיבים ואנחנו בחברת “דור סנטר” ממשיכים להתעדכן עם הקווים העכשוויים. הארונות המרשימים ביותר הם ארונות הזזה בעלי זכוכיות, כיום ניתן למצוא זכוכיות מעוצבות בדגמים מעניינים.

ארונות הזזה בחדרי ילדים ניתן לעצבם עם זכוכיות מגניבות שנראות  כתמונות מדליקות שהילד אוהב , לחדרי שינה של ההורים ניתן לבחור בארונות הזזה זכוכיות שמשתלבת בצורה מעניינת עם הקו בעיצובי של אותו חדר.

בשנים האחרונות חדרי הארונות נכנסות לשוק ובמקרים מסויימים מחליפים את הארונות קיר , גם חדרי ארונות ניתנים לעיצוב לפי צורכי הלקוח וכמובן שכל חדר ארונות ניתן להתאים לנישה פנויה (תלוי אם היא מספיק גדולה).

אנחנו ב”דור סנטר” נדאג לעצב לכם את הארונות על פי מידה מדויקת , בנישה הפנויה שלכם, נשמח להעניק לכם מהידע הרב שלנו מניסיוננו העשיר. לכל פינה שלא מנוצלת בבית אנחנו נמצא איך לעשות בה שימוש כדי שתהפוך לפריט אכסון שימושי.