חדרי ארונות מודרניים

דיסנטרחדרי ארונות מודרניים

אחד הדברים החשובים לכל אדם הוא חדר השינה שלו , בחדר השינה אנו מבלים שעות רבות וזה המקום בו אנחנו מסיימים את היום העמוס שעברנו ופותחים את היום למחרת. כשמתעוררים לחדר מסודר ומעוצב כפי שחלמנו תמיד ההרגשה היא יותר מטובה. ככל שהשנים חולפות נראה כי כמות הבגדים שאנחנו צריכים גדלה וגדלה, והארונות ככל שיהיו גדולים לא מספיקים לאכסן את הבגדים ביעילות והם נדחסים ומתקמטים.

כיום , יותר ויותר אנשים משתמשים בחדרי ארונות אצלם בבית, ניתן למצוא חדרי שינה עם ארונות קיר מעוצבים ובנוסף חדר צמוד שמוגדר כחדר ארונות.

לעיתים, חדרי ארונות יכולים להחליף את הארונות קיר והארונות הזזה שבחדרי השינה , כך ניתן לראות בבתים משופצים או חדשים שבצמוד לחדר שינה יש חדר שמוקצה במיוחד לחדר ארונות.

חדרי ארונות יכולים להיות עם דלתות או יכול לשמש כחדר פתוח , יש המעדיפים את חדר הארונות עם דלתות מכיוון שכך החדר נשמר הרבה יותר טוב מאבק ויש המעדיפים לראות במבט אחת את כל תכולת הארונות ולמעשה להשתמש בחדר ארונות כחדר פתוח .

חדרי ארונות ניתנים לעיצוב אישי כמו ארונות קיר וארונות הזזה והם מאופיינים בהרבה מאוד מדפים, את חדרי הארונות ניתן לפרזל באותם אביזרי תלייה, מגירות נעליים שמתוקנים בארונות על פי העדפות הלקוח.

חדרי ארונות מעניקים לנו פיתרון אידיאלי לאכסון המלתחה שלנו , חדרי ארונות המתכוננים היטב יכולים לאכסן בצורה נוחה במיוחד את כל הבגדים שלנו, גם את קולקציית הקיץ וגם את קולקציית החורף. בחדרי הארונות נוכל לאכסן גם פרטים אחרים כמו סדינים, מגבות.

ישנם חדרי ארונות אשר ניתן לתכנן בהם תאורה אשר משתלבת בצורה מושלמת החדר עצמו, התאורה מקנה יופי נוסף לחדר ומאירה את התאים והחלקים שנבחר בחדר ארונות שלנו.

חדר ארונות יכול לחסוך לנו המון מקום בבית, לכן יש לתכנן אותו בצורה יעילה , חברת “דור סנטר” מתמחה בייצור ותכנון חדרי ארונות , צרו קשר ונשמח להעניק לכם מניסיוננו ולהתאים לכם חדר ארונות כפי שחלמתם.