טיפים ומאמרים

דיסנטרטיפים ומאמרים

ארונות קיר – איך לבחור ?

מתלבטים לגבי ארון קיר? לא יודעים באיזה סוג עץ הארון צריך להיות? במאמר הבא תקבלו כמה טיפים איך לבחור את הארון הבא שלכםתחילה יש לבחור מקום מיועד לארון קיר, יש למדוד את האזור שמיועד לארון. יש לקחת בחשבון את הגובה, העומק והרוחב.

קרא עוד
ארונות הזזה מחיר

חדרי ארונות מובחרים

אצלנו דור סנטרמתכננים, מעצבים ומייצרים מבחר עשיר של חדרי ארונות מכל הסוגים ומכל הצבעיםלאנשי המקצוע שלנו יותר מ-25 שנות ניסיון ומצוינות ביצירת פתרונות בהתאמה אישית מלאה התכנון והייצור של חדרי הארונות מתבצע לפי מידה מדויקית, תוך הקפדה על עבודה מקצועית ועל שימוש בחומרים המובחרים ביותר.

קרא עוד
חדרי ארונות מעוצבים

עיצוב ארונות קיר וארונות הזזה

ארון קיר הוא סוג של רהיט אחסון אשר משתמשים בוא בעיקר לאחסון בגדים כך שישמרו מאבק ולכלוך. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים שמים דגש על עיצוב הארונות ומתאימים אותו לצרכיהם. כל אחד יכול לעצב את הארון לפי הסגנון המועדף עליו , כמובן היא שההמלצה היא להתאים את הארון לקו העיצוב באותו החדר.

קרא עוד

תכנון החלוקה הפנימית בארונות קיר

ארונות הם אחד מהפריטים החשובים בעיצוב הבית, ארונות משמשים אותנו לאורך שנים ולכן הם ידועים כפריטים אשר יש להשקיע בהם . ארונות קיר הפופולארים הם ארונות הזזה , ארונות הזזה הם נמכרים בעיקר בחדרי שינה ומשמשים אותנו כארונות בגדים אך ארונות הזזה בתקופה האחרונה פופולארים גם לארונות למשרדים , לארונות ספרים וגם בפרוזדור הבית.

  קרא עוד

חדרי ארונות מודרניים

אחד הדברים החשובים לכל אדם הוא חדר השינה שלו , בחדר השינה אנו מבלים שעות רבות וזה המקום בו אנחנו מסיימים את היום העמוס שעברנו ופותחים את היום למחרת. כשמתעוררים לחדר מסודר ומעוצב כפי שחלמנו תמיד ההרגשה היא יותר מטובה. ככל שהשנים חולפות נראה כי כמות הבגדים שאנחנו צריכים גדלה וגדלה, והארונות ככל שיהיו גדולים לא מספיקים לאכסן את הבגדים ביעילות והם נדחסים ומתקמטים.

  קרא עוד

ארונות אצלנו בבית

לכל אחד מאיתנו יש פרטים אשר הוא מעוניין לאכסן החל ממצעים , מגבות, סירים , כלי עבודה ועד לבגדים. מסיבה זו ניתן לראות ארונות מעוצבים בכל בית כדי לפתור את בעיית האי סדר.

  קרא עוד

ארונות סגירת נישות

חללים מיותרים יש לנו בכל מקום בבית . אנו יכולים לבחור להשאיר אותם ריקים או לנצל אותם ביעילות. נישה פנויה בפרוזדור הבית אפשרי להפוך לארון הזזה שניתן לאכסן בו לא מעט דברים , גם חוסך מקום וגם מקנה יופי לבית.

  קרא עוד

תכנון חדרי ארונות

בשנים האחרונות עם כל השפע שקיים בתחום הארונות, יותר ויותר בתים בוחרים לעצב חדר ארונות פרטי. הארונות כאמור הינם פריטי האחסון הגדולים ביותר בסביבת המגורים והמשרד. פרטי האחסון המדוברים הם ארונות אמבטיה, ארונות קיר, ארונות הזזה, מטבחים וחדרי ארונות.
מאחר וארונות וחדרי ארונות הם רהיטים אשר נשארים עימנו לאורן שנים, יש לדעת לבחור את הארונות הנכונים לבית או למשרד ולא פחות חשוב הוא לדעת לתכנן אותם בצורה היעילה ביותר. תכנון חכם גורם לניצול שטח מירבי בארונות, כך למעשה לא נשארים שטחים מתים שאינם מנוצלים וכל הציוד בארונות או בחדרי הארונות נגיש ומקנה למשתמש תחושה חיובית כאשר נדרש להוציא את הפריט המועדף החוצה.

  קרא עוד

ארונות בגדים

מקומם הטבעי של ארונות הבגדים הוא בחדר השינה. עצרו רגע וחשבו כמה הארונות נחוצים בכל בית. ללא אותם ארונות בגדים היה אי סדר בבית ולא היינו מוצאים את הבגדים המועדפים עלינו בקלות. ארונות בגדים אלו אותם ארונות הזזה וארונות קיר המשמשים את הבגדים שלנו לאכסון ועוזרים לנו לפתור את בעיית האי סדר. יש לציין כי אותם ארונות בגדים מוסיפים גם לקו העיצובי של הבית.

  קרא עוד