תכנון החלוקה הפנימית בארונות קיר

דיסנטרתכנון החלוקה הפנימית בארונות קיר

ארונות הם אחד מהפריטים החשובים בעיצוב הבית, ארונות משמשים אותנו לאורך שנים ולכן הם ידועים כפריטים אשר יש להשקיע בהם . ארונות קיר הפופולארים הם ארונות הזזה , ארונות הזזה הם נמכרים בעיקר בחדרי שינה ומשמשים אותנו כארונות בגדים אך ארונות הזזה בתקופה האחרונה פופולארים גם לארונות למשרדים , לארונות ספרים וגם בפרוזדור הבית.

ארונות קיר מהווים מוקד עניין בכל חדר וחדר, הנראות שלהם משפיעה על הנראות הכללית של החדר כולו. ארונות הזזה חוסכים מקום, בטוחים יחסית לארונות אחרים וניתנים לעיצוב אישי.

כאשר החלטתם לרכוש ארונות לפי מידה, למשל ארונות אמבטיה, ארונות מטבח, ארונות קיר ועד לחדרי ארונות . יש להקדיש מחשבה לחלוקה הפנימית. חלוקה נכונה של פנים הארונות מאפשרת להפיק יותר מסתם ארון רגיל ולגרום למשתמש נוחות באכסון פרטיו.

החלוקה הפנימית חייבת להתאים לצורכי המשתמש. לכן, יש לחשוב מראש אלו פרטים מיועדים להיכנס לארון. אם אתם בעלי מגוון גדול של חולצות מכופתרות תצטרכו תא תלייה גדול מרגיל ואם אתם בעלי הרבה זוגות נעליים תצטרכו יותר מגירות נעליים. למי שרוצה יכול לעשות שימוש גם במדפים נשלפים אשר עוזרים להגיע בקלות לפרטים הנמצאים עמוק בתוך הארון.

בארונות קיר שנבנים היום אין בעיה להנמיך או להגביה את גובה המדף וכך ניתן להשיג יותר שליטה בארון. זוג אשר גר יחדיו ומעוניין שהבגדים לא יתערבבו יכול להקצות צד אחד בארון לכל אדם וכל צד לתכנן לפי העדפותיו של אותו אדם. לצד רחב ניתן להקצות דלת רחבה וכך ניתן לאפיין ארון הזזה רחב עם שתי דלתות רחבות, כמובן שאם יש לכם די רוחב בקיר ניתן גם להרכיב ארון עם שלוש דלתות , ארבע דלתות וכו’.

בתכנון ארונות הזזה דאגו לכך שהפרטים אשר אתם משתמשים ביום יום יוכלו להיות נגישים אליכם בצורה הקלה ביותר , מומלץ בגובה שלכם ותכננו את התאים בגודל הנוח לכם. בדקו כמה ציוד חורף וכמה ציוד קיץ יש לכם כדי שתוכלו לחלק את הארון בצורה מושכלת.

כדי להפיק מן הארונות את המקסימום יש לחשוב גם על העיצוב החיצוני של הדלתות. ככל שעובר הזמן דגמים חדשים של צבעים נכנסים לשוק ועיצובים חדשים מרהיבים של ארונות קיר וארונות הזזה מפתיעים אותנו כל פעם מחדש.

ארונות קיר מעוצבים נותנים הרגשה נעימה ומרגיעה בכניסה לחדר. לכן, בחירת צבעים נכונה יכולה להשתלב מצוין עם שאר הפריטים באותו חדר , כמובן שכל גיל יש צבעים נפוצים שמשתמשים בהם.

חברת “דור סנטר” מזמינה אתכם להגיע לתצוגת החברה ולהתרשם ממגוון עשיר של דגמים מהקולקציה החדשה ביותר וקבל ייעוץ אדריכלי בתכנון ארונות קיר לבית או למשרד. כמו כן, ניתן גם לראות מגוון רחב של דגמים שלנו מופיעים בגלריית הארונות באתר הבית.