תכנון חדרי ארונות

דיסנטרתכנון חדרי ארונות

בשנים האחרונות עם כל השפע שקיים בתחום הארונות, יותר ויותר בתים בוחרים לעצב חדר ארונות פרטי. הארונות כאמור הינם פריטי האחסון הגדולים ביותר בסביבת המגורים והמשרד. פרטי האחסון המדוברים הם ארונות אמבטיה, ארונות קיר, ארונות הזזה, מטבחים וחדרי ארונות.
מאחר וארונות וחדרי ארונות הם רהיטים אשר נשארים עימנו לאורן שנים, יש לדעת לבחור את הארונות הנכונים לבית או למשרד ולא פחות חשוב הוא לדעת לתכנן אותם בצורה היעילה ביותר. תכנון חכם גורם לניצול שטח מירבי בארונות, כך למעשה לא נשארים שטחים מתים שאינם מנוצלים וכל הציוד בארונות או בחדרי הארונות נגיש ומקנה למשתמש תחושה חיובית כאשר נדרש להוציא את הפריט המועדף החוצה.
המטרה היום של מעצבי הארונות היא להעניק למשתמש את התכנון הטוב ביותר שיעניק נוחות ונגישות בשילוב של עיצוב מודרני . בדיוק כמו שארונות הזזה, ארונות קיר, ארונות אמבטיה ומטבחים מתוכננים בחוכמה רבה לניצול שטח מירבי גם בבחירת חדרי ארונות צריכים להכיל מקסימום מקום לפרטים האישיים.
לחדרי הארונות שתי אופציות מקובלות לעיצוב: האחת , ללא דלתות, אופציה כזו טובה כאשר חדר הארונות נמצא בתוך “חדרון” סגור עם דלת רגילה של חדר שינה הנמצאת בסמוך לחדר השינה. השנייה, ניתן לעצב דלתות דקורטיביות לחדר הארונות אשר נמצא כחלק מחדר השינה. שימוש בדלתות הוא בדרך כלל נפוץ בחדר שינה גדול ונעשה כדי לצור חוצץ שיקנה הרגשה כחדר גדול נפרד המלא בבגדים מסודרים.
דמיינו לעצמכם חדר ארונות גדול המסודר על פי העדפות האישיות שלכם, כאשר הכל נגיש בקלות, ההרגשה היא פשוט נפלאה וזה ממש לא רחוק מכם . עליכם היא רק למצוא את האזור המתאים ולהזמין את חדר הארונות המושלם אשר יקנה לכם סדר בבגדים לאורך שנים.
עיצוב חדר הארונות צריך להיות מאוד מדויק, ולכן ההמלצה היא כדי לתכנן אותו בצורה הטובה ביותר לצורך כך מומלץ מאוד להגיע עם מידות מדויקות בעת קבלת הצעת המחיר. בדיוק כמו בהזמנת מטבחים, ארונות קיר וארונות הזזה.
בשנים האחרונות נשאלת השאלה מה יותר כדאי, ארונות הזזה או חדרי ארונות בבית? התשובה לשאלה תלויה בעיקר בשטח שיש לכם בבית שמוקצה לאחסון. בלא מעט בתים ארונות הזזה אינם באים על חשבון חדר ארונות והמשתמשים בוחרים לעצב גם חדר ארונות וגם ארון הזזה נוסף. למי שיש פחות מקום הדעות הן חלוקות . בכל מקרה, אם ההעדפה היא לבחור רק חדר ארונות אז כדאי לדעת כי הוא גם פתרון מושלם לניצול מטרות האחסון והוא כמובן מאפשר לאכסן גם נעלים , בגדים וכל הפרטים שמקובל לאכסן בכל ארון הזזה.
בבחירת חדרי ארונות יש לבדוק את חומרי הגלם ואת הפרזול. הדבר חשוב מאוד אם אתם רוצים ארון חזק לתקופה ארוכה שיישאר לכם ולא תצטרכו להחליף אותו כל כמה שנים. על מנת לקבל תוצאות מושלמות וכדי להנות מארון תקין ללא תקלות לאורך שנים יש לבחור בקפידה את החומרים מהם עשויים הארונות וחדרי הארונות שמשמשים אתכם מידי יום ביומו.

אתם מוזמנים לצור קשר עם המומחים שלנו להסברים נוספים.